Головна » Статті та поради » Декор вхідних дверей

Декор вхідних дверей

Не секрет, що перше враження найсильніше. То ми бачимо першим запам'ятовується найкраще. У ваших гостей і друзів, вперше відвідали ваш будинок, складеться певне враження під впливом того, що вони побачать першим. А побачивши, вони вхідні двері вашої квартири чи будинку. Вхідні двері іноді називають обличчям дому і не дарма, адже за зовнішнім виглядом вхідних дверей можна багато що сказати. Наприклад, вхідні двері можуть сказати відвідувачеві про призначення приміщення, так як вхідні двері в офісний центр значно відрізняються від дверей у кафе. З цієї причини, не можна недооцінювати значення декору вхідних дверей. Можна сказати, що декорування вхідних дверей так само значимо, як і зовнішній вигляд всього будови. Сьогодні знову повертається мода на декорування вхідних дверей. Прикрашаючи двері, можна внести певну ідею в інтер'єр і екстер'єр вашого будинку або іншого приміщення. У декоруванні потребують як міжкімнатні, так і вхідні двері.

Не правда, що в оздобленні потребують тільки вхідні двері житлових приміщень, а офісних немає, декор вхідних дверей буває різним. Бізнесу піде на користь, якщо вхідні двері будуть привертати увагу відвідувачів будівлі. Вхідні двері можуть показати людині, чим займається компанія або фірма, якщо двері декорувати відповідними написами або малюнками, їх поверхня може стати рекламною площею. Двері вашого офісу не загубляться в лабіринтах офісного центру, якщо будуть цікаво оформлені. Ефектні двері видно з далека, її легше і цікавіше шукати, ніж звичайні нудні двері з номером офісу. Якщо специфіка роботи фірми не перешкоджає, можна зобразити на вхідних дверях офісу, щось неординарне і вражаюче, і тоді вже ніхто не зможе не помітити ваш офіс і не пройде мимо.

Міжкімнатні двері в різних приміщеннях, служать різним цілям і призначень. Декор міжкімнатних дверей може бути набагато різноманітніше, ніж у вхідних дверей, для цих дверей практично немає обмежень. Сьогодні дуже модно все, що пов'язано зі старовиною і багато предметів інтер'єру штучно состарівают. Двері теж можна надати вигляду старовини за допомогою спеціальних технологій і особливого лаку для декорування. Можна зробити «потайну» двері, зобразивши на ній щось інше, наприклад, шафа з книгами або «перетворити» міжкімнатні двері у вікно з виглядом на морське узбережжя. Звичайні  бронедвери з плоскою поверхнею за допомогою фарби можна швидко зробити фільончастої, різьблений або прикрашеної кованій гратами. Деякі малюють на дверях портрети мешканців будинку і, дивлячись на двері, безпомилково визначиш, чия це кімната. Всіх варіантів декорування дверей не перерахувати, та й навряд чи це можливо взагалі, адже яким будуть ваші двері, залежить від вашого бажання і від величини вашої фантазії. Але в будь-якому випадку, декоруючи свої двері самостійно або за допомогою дизайнера, вони будуть неповторно прекрасні.

Теги к данной странице:

Связатся с нами
);